מרכז פישמן וכלכלית ירושלים למימון, יזמות ונדל"ן
סמינר פיתוח עסקי ויזמות בנדל"ן- תאריך פתיחה 18.5.16

פרטים בטלפון 03-9486352
ראשי

קורסי נדל"ן


קורסי נדל"ן


תכניות הלימודים של מרכז נבנות בצורה דומה לפי שיטת עבודה אשר התבססה והוכיחה את יעילותה במשך השנים. לכל תכנית לימודים ישנה מטרה, לתת פתרון למחסור במתודולוגיה סדורה בתחום מסוים. נכון להיום למרכז יש שני תכניות נדל"ן מובילות כחלק מלימודי הנדל"ן שלנו. תכנית ניהול נדל"ן מאגדת את בכירי תעשיית הנדל"ן במטרה ליצור קורס מוביל ופורצת דרך אשר מבנה את הדרך בא יש ליזום ולנהל פרויקטים בנדל"ן למגורים ונדל"ן מסחרי. תכנית הנדל"ן בהתחדשות עירונית ותמ"א 38 סוקרת את כל שלבי התכנון והביצוע של הפרויקט המורכב שצמח מאוד בשנים האחרונות.

כל נרשם אשר מצטרף לתוכניות הלימודים של המרכז הופך להיות חלק הטרקלין- קהילת לנדל"ן. מכיוון שכל הסטודנטים בתוכניות הלימודים עוברים ראיון אישי וסינון על סמך קורות חיים אנו מוודאים של מי שנכנס לקהילת הנדל"ן הוא איש מקצוע איכותי עם ניסיון בתחום ומעוניין ללמוד ולצמוח. המרכז מארגן מפגשים סגורים עם סטודנטים ובוגרים שאינו פתוח לקהל הרחב ונעשה בצורה יותר פתוחה במטרה לשתף ידע וניסיון מצטבר בתחום שבוא לידע ולניסיון יש את הערך הגבוה ביותר.

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בתוכניות הלימודים ולהצטרף לקהילה מתגבשת של אנשי מקצוע מובילים אשר מעוניינים לשתף מידע ולקבל ערך מוסף מ"חוכמת ההמונים".צור קשר  | קורסי נדל"ן  | מאמרים

©2012 כל הזכויות שמורות האוניברסיטה העברית ירושלים

עודכן לאחרונה ב- 8.4.2013
עיצוב: SagaStudio . נבנה ע"י Yalla בניית אתרים