מרכז פישמן וכלכלית ירושלים למימון, יזמות ונדל"ן
סמינר פיתוח עסקי ויזמות בנדל"ן- תאריך פתיחה 18.5.16

פרטים בטלפון 03-9486352
ראשי

לימודי נדל"ן


לימודי נדל"ן


ככל שהפרקטיקות בענף הנדל"ן הופכות למורכבות וגלובליות יותר כך גובר הצורך בהכשרה מקצועית מעבר להכשרות הקיימות בתחום הפיננסי ומנהל העסקים.
על מנת לענות על צורך זה בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית, יחד עם אנשי מקצוע בכירים בתעשיית הנדל"ן, הקים את חטיבת לימודי יזמות מימון ונדל"ן בתמיכת קבוצת .

תכניות הלימודים של מרכז נבנות בצורה דומה לשיטת העבודה אשר התבססה והוכיחה את יעילותה במשך השנים: לכל תכנית לימודים יש מטרה - לתת פתרון למחסור במתודולוגיה סדורה בתחום מסוים. כיוון שמרכז הינו מוקד מחקרי ומקצועי בתחום הנדל"ן, עוברות דרכינו בעיות ושאלות רבות אשר צצות לאורך ההתפתחויות השונות של הענף. השאלות הרבות המתעוררות לעוסקים בתחום מצביעות על מחסור בידע וכלים וזהו הצורך המניע את בניית תוכניות הלימודים במרכז.

תכניות הלימודים מתגבשות לאחר בחינה מעמיקה של התכניות הקיימות בארץ ובעולם יחד עם פגישות אינטנסיביות עם מנכ"לים וסמנכ"לים מענף הנדל"ן במטרה לבחון מהו הידע הקיים ומהם התכנים הנדרשים. מתוך רשימה ארוכה של קורסים ואפשרויות אנו בוחרים את היסודות החשובים ביותר באותו נושא.

ענף הנדל"ן הינו תחום רחב מטבעו ומאגד סביבו מגוון רב של אנשי מקצוע כגון שמאים, אדריכלים, רו"ח, עו"ד, יזמים, קבלנים ועוד. הנגישות לבכירים מענף הנדל"ן והיוקרה של ביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטה העברית מאפשרים לגייס את המרצים המובילים בתחומם. תכניות הלימודים, בשונה מלימודים לתואר, בנויות ממספר רב של מרצים במטרה להציג את התמונה הכוללת של אותו תחום שהתכנית באה ללמד. סטודנט אשר מסיים את תכניות הלימודים לא ידע לעומק את סוגיות המשפט או השמאות, אך יידע אילו אנשי מקצוע נדרשים ומה השאלות הנכונות שאותן יש לשאול על מנת לבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר.

הסטודנטים בתכניות הלימודים עוברים מיון על סמך קורות חיים וראיון אישי. ללימודים מתקבלים אך ורק אנשי מקצוע אשר מגיעים מענף הנדל"ן, על מנת ליצור רמה גבוהה ובסיס משותף. אחד היתרונות הבולטים בלימודים במרכז הוא לא רק איכות המרצים אלה גם איכות הסטודנטים עצמם. בתכניות הלימודים תוכלו למצוא עורכי דין, שמאים, יזמים ובנקאים יושבים סביב אותו השולחן למשך כל תכנית הלימודים. ואכן, תכניות לימודים אלו הולידו מספר לא מבוטל של שיתופי פעולה.

בסיום התכנית מקבלים הסטודנטים תעודות סיום לימודי ממרכז בהתאם לתחום הלימודים בו למד כל סטודנט. על התעודה חתומים דיקן ביה"ס למנהל עסקים, ראש ההתמחות במימון ומנהל מרכז ו למימון, יזמות ונדל"ן.

צור קשר  | קורסי נדל"ן  | מאמרים

©2012 כל הזכויות שמורות האוניברסיטה העברית ירושלים

עודכן לאחרונה ב- 8.4.2013
עיצוב: SagaStudio . נבנה ע"י Yalla בניית אתרים